logo-lisi-azyl-2-1

O nas

0
zwierząt

Misja

Misją Lisiego Azylu jest przede wszystkim edukacja dotycząca dobrostanu zwierząt. Pokazujemy na Facebooku i Instagramie, jak wygląda życie lisów w niewoli, jakie wynikają z tego problemy i uświadamiamy, jak wszyscy możemy zakończyć cierpienie tych zwierząt w hodowlach. W żaden sposób nie chcemy propagować mody na posiadanie lisa, bo NIE jest to zwierzę, które można zabrać do domu jak psa czy kota. Lisy są przede wszystkim zwierzętami dzikimi i należy zapewnić im warunki, które w jak najmniejszym stopniu ograniczają im zaspokajanie potrzeb naturalnych, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo.

O NAS

Monika

Znajdujemy się na terenie Schroniska w Korabiewicach. Mamy pod opieką lisy i jenoty odebrane interwencyjnie z ferm futrzarskich oraz lisich uciekinierów (ucieczki zdarzają się najczęściej w okresie uboju, kiedy zwierzęta są wyjmowane z klatek). Pod swoją opieką mamy też lisy, które z powodów zdrowotnych nie mogą wrócić na wolność i dożywotnio potrzebują specjalnej opieki człowieka.

Lisim Azylem zajmuje się Monika. Podopiecznym poświęca cały swój czas. Codzienne życie Lisiego Azylu możecie obserwować na profilach społecznościowych:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Oddział w Korabiewicach

96-330 Puszcza Mariańska

Korabiewice 11

KRS 0000135274

Numer konta: 29 1240 1040 1111 0010 6697 7374